• Diğer

Yerel

Bakırcılar odasından esnaflara uyarı

Covid 19 salgını nedeniyle tedbir kapsamında kapanan işyerleri uzun bir sürenin ardından tekrar açıldı.

Bakırcılar odasından esnaflara uyarı

1 Haziran 2020 14:36
-A

+A

Kahramanmaraş bakırcılar odası başkanı Selamet Atlı bakırcılar odasına kayıtlı üyelerine ve sanayi esnafına çağrıda bulundu.
Covid 19 salgınından dolayı kapanan işyerleri uzun bir sürenin ardından tekrar 1 Haziran tarihiyle açılmıştır. Bu kapsamda odamıza kayıtlı üyelerimiz ve sanayi esnaflarımızı Covid 19 salgınına karşı tedbirlerine devam etmelerini, salgının henüz geçmediğini belirtiriz. Salgının kontrol altına alınmasıyla tamamen bitmesi aynı düzeyde değildir. Bu yüzden üyelerimiz ve sanayi esnaflarımızın, devletimizin uyguladığı tedbirlere uymalarını ayrıca maske, eldiven ve dezenfekte konusunda tedbirlere devam etmelerini istiyoruz.

Uzun bir süre kapalı kalan esnaflarımızın işlerinde ki durgunluk hepimizi son derece üzmüştür. Sağlık en başta gelen bir etken olduğu için bizlerde alınan tedbirlere harfiyen uyarak salgının artmasını engellemiş olduk. 1 Haziran’dan itibaren normalle dönen esnaflarımıza işlerinde bol kazanç diliyor, bakırcılar odası olarak her zaman elimizden gelenin yapmaya hazırız.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku