• Diğer

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fiyatlar yarı yarıya indi! Sırada o ürünler de var

Ankara Keçiören'deki toplu açılış töreninde halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sebze-meyve terörü estirenlere karşı tedbirimizi aldık. Birçok noktada ucuz sebze, meyve satışına başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş durumda. Temizlik malzemeleri için de aynı tedbiri almaya başlayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Fiyatlar yarı yarıya indi! Sırada o ürünler de var

11 Şubat 2019 13:29
-A

+A

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar: 
Keçiören, Ankara sizi hasretle muhabbetle selamlıyorum. Bugün de toplu açılış törenimiz vesilesiyle siz komşularımızla hasret gidermeye dertleşmeye geldik. Açılışını yaptığımız eser ve hizmetlerin hayırlı olmasını diliyorum.
MEYVE-SEBZE FİYATLARINDAKİ TERÖRE DUR DİYORUZ
Son günlerde malum Türkiye'de bir oyun oynanmaya başladı. Patlican, domates patates...Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi. Bu teröre karşı nasıl Gabar'da, Cüdi'de inlerine girdiysek şimdi gıda terörü estirenlerin de inlerine giriyoruz.
Terör estirenlere karşı tedbirimizi aldık. Semt pazarları, tanzim satış nuktaları kurarak bugün itibarıyla ucuz ürünü satmaya başladık. Ankara'da bu çalışmalar başladı. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. 
SIRADA TEMİZLİK MALZEMELERİ VAR
Bununla kalmayacağız. Temizlik malzemeleri için de aynı tedbiri almaya başlayacağız. Oyunu hep beraber bozacağız. Bu terörü estirenlere müsaade etmeyeceğiz.
ORADA CHP VAR MIYDI?
Geçmişte defalarca deneyip başaramamış bir şahsı CHP yeniden sahneye sürdü.  CHP'nin bir özelliği var. Kiminle el ele? HDP, İYİ Parti, Saadet ve FETÖ. Bunların zillet ittifakı var. İllet ittifakı var. Bizim de Cumhur ittifakımız var. Biz 15 Temmuz'a karşı darbe girişiminde bulunanlara karşı biz birleştik. Orada CHP var mıydı? Yoktu. Diğerleri var mıydı? Yoktu.15 Temmuz'da "Bana da haber verseydiler gelirdim" diyor. Milyonlar sokağa çıkmış. Özel davet bekliyor beyefendi.iha
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku