• Diğer

Spor

Fatih Terim'e verilen ceza ile ilgili flaş açıklama

Galatasaray'dan çok konuşulacak son dakika açıklaması...Galatasaray Spor Kulübü Fatih Terim'e Kayserispor mücadelesi sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle aldığı ceza ile ilgili flaş bir açıklama yaptı.

Fatih Terim'e verilen ceza ile ilgili flaş açıklama

13 Eylül 2019 00:51
-A

+A

 TFF'nin geçtiğimiz hafta 19.05'te 4 maçlık cezayı açıklamasının ardından Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinde yedek kulübesinde olmayacağı kesinleşmişti. Ancak bugün TFF Fatih Terim'in cezasıyla ilgili bir maçlık indirime giderek 3 maça düşürdü. Fakat bu da Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinde olmayacağını gösteriyor. Galatasaray'da bununla ilgili flaş bir açıklama yaptı.

Galatasaray Spor Kulübü Fatih Terim'e Kayserispor mücadelesi sonrası yaptığı açıklamalar nedeniyle aldığı ceza ile ilgili flaş bir açıklama yaptı. TFF'nin geçtiğimiz hafta 19.05'te 4 maçlık cezayı açıklamasının ardından Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinde yedek kulübesinde olmayacağı kesinleşmişti. Ancak bugün TFF Fatih Terim'in cezasıyla ilgili bir maçlık indirime giderek 3 maça düşürdü. Fakat bu da Fatih Terim'in Fenerbahçe derbisinde olmayacağını gösteriyor. Galatasaray'da bununla ilgili flaş bir açıklama yaptı.

İşte kulüpten yapılan o açıklama

PFDK'nın ve itirazımız üzerine Tahkim Kurulu'nun vermiş olduğu kararların hukuki temelden yoksun, kamuoyu vicdanında kabul görmeyen, subjektif nitelikte olduğu aşikardır.

Bir hukuk devletinde hiçbir kişi ya da kurum eleştirilemez değildir. Ancak, futbolu yönetenlerin bu hakkı Galatasaray'a tanımadıklarını görmekteyiz.

Kimilerinin şampiyonluklara "şaibeli", "lekeli" diyerek resmi tescile dolayısıyla TFF'ye hakaret ettiği, 17(!) kulüp ve birlik adına TFF'yi tehdit ettiği bir ortamda Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim tarafından yapılan masum bir açıklamayı niyet okuyarak cezalandırmak da bunun en açık örneğidir.

Galatasaray, tüm bu haksız ve objektif olmayan kararlara rağmen; Yönetimi, Teknik Direktörü, Teknik Heyeti, oyuncuları ve büyük taraftarıyla birlikte kenetlenerek her zamankinden daha kararlı ve daha güçlü olarak şampiyonluk yürüyüşüne devam edecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur,

Galatasaray Spor Kulübü

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

"Genel Kurul'a gidelim'

"Genel Kurul'a gidelim'

23:51 - 25 Şubat 2020

Nursal Bilgin hayatını kaybetti

Nursal Bilgin hayatını kaybetti

00:10 - 25 Şubat 2020

 Ersun Yanal istifa etti

Ersun Yanal istifa etti

00:34 - 24 Şubat 2020

Fenerbahçe 1-3 Galatasaray

Fenerbahçe 1-3 Galatasaray

00:27 - 24 Şubat 2020

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku