• Diğer

Magazin

Kayınvalidesiyle dans eden Seda Sayan'a küfretti

Oyuncu Ali Erkazan, kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ve kayınvalidesiyle gündemden düşmeyen Seda Sayan'a küfretti. Sayan'ın kayınvalidesi ile karşılıklı göbek attığı videoya yorum yapan oyuncu, ettiği küfürle ağızları açık bıraktı.

Kayınvalidesiyle dans eden Seda Sayan'a küfretti

6 Ağustos 2022 12:33
-A

+A

 
Özel hayatı ve yaptırdığı estetiklerle sık sık gündeme gelen Seda Sayan, geçtiğimiz aylarda kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu. 7. kez evlenen Sayan, sosyal medya hesabından sık sık kayınvalidesi ve kayınpederiyle paylaşım yapınca oyuncu Ali Erkazan'dan çok konuşulacak bir yorum yaptı.
 
 

KAYINVALİDESİYLE KARŞILIKLI GÖBEK ATTI

Seda Sayan, eşinin konserinde 'Hicom' diye hitap ettiği kayınvalidesi Hicran Ökten ile karşılıklı göbek attı. O anları Instagram hesabından paylaşan Sayan, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
ALİ ERKAZAN, SEDA SAYAN'A KÜFRETTİ
Instagram'da Seda Sayan'ın kayınvalidesiyle dans ettiği videoya denk gelen Ali Erkazan, sinirlerine hakim olamayarak küfretti. Sayan'ın aşk hayatıyla gündemden düşmemesine sinirlenen Erkazan, "Ya bir si.... git hayatımızdan" yorumunu yaptı. Tepkisiyle ağızları açık bırakan oyuncu için "Yakışmadı" yorumu yapıldı.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku