• Diğer

Yerel

KİPAŞ HOLDİNG’İN ANADOLU 500 BAŞARISI

Türkiye'nin ekonomi gündeminin nabzını tutan ve bu konuda birçok araştırmaya imza atan Ekonomist Dergisi; İstanbul, Ankara ve İzmir dışında kalan şehirler dışında yaptığı şirket büyüklüklerini kapsayan Anadolu'nun En Büyük 500 Şirketi (Anadolu 500) araştırmasını her sene büyük bir ödül töreniyle ekonomi dünyasıyla paylaşıyor.

KİPAŞ HOLDİNG’İN ANADOLU 500 BAŞARISI

13 Mart 2019 01:26
-A

+A

Kipaş Holding ise her sene bu listede yerini daha üst noktalara taşıyor. Geçen yılın verilerine dayandırılan listede; Kipaş Holding, Kahramanmaraş’ta listeye en çok şirket sokan firma oldu.

Kipaş Holding iş dünyasının saygın yayın organı Ekonomist dergisince gerçekleştirilen “Anadolu 500” araştırmasında; Kipaş Holding 6 şirketi ve iştiraki olan 2 şirketiyle toplamda8 şirketiyle listede yer aldı ve Anadolu’da “listede en çok şirketi bulunan 4.grup” ödülünü aldı.
İstanbul Shangrila Otel’de düzenlenen törene, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, araştırmanın sponsoru TEB’in Genel Müdürü Ümit Leblebici ve listede yer alan şirketlerin yöneticileri katıldı.

 Listede en çok şirketi bulunan 4.grup ödülü, Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ahmet ÖKSÜZ ve Kipaş Holding Yönetim Kurulu üyesi N.Sinem ÖKSÜZ DEDEBAYRAKTAR'a takdim edildi.

Listeye giren Kipaş Holding Şirketleri;
Akedaş Elektrik Dağıtım
Akedaş Elektrik Perakende
Ket Kipaş Elektrik
Kipaş Mensucat
Kipaş Kağıt
Kipaş Pazarlama
KÇS Kahramanmaraş Çimento
Maren Maraş Elektrik
 

Anahtar Kelimeler : Türkiye, ekonomi, Kipaş Holding,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku