• Diğer

Magazin

Özcan Deniz’in Feyza Aktan'dan boşanmasına sebep…

Aslı Enver ile Meryem Uzerli cephesinde şok gelişme! Özcan Deniz’in Feyza Aktan'dan boşanmasına sebep…

Özcan Deniz’in Feyza Aktan'dan boşanmasına sebep…

17 Aralık 2019 16:07
-A

+A

Sosyal medyada önceki gün sürpriz bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Aslı Enver, 2017'de 'Öteki Taraf' filminde başrolü paylaştığı Meryem Uzerli'yi Instagram'da takipten çıkardı. Aslı Enver'in bu sürpriz hamlesinin zamanlaması ise pek manidardı. Öyle ki Özcan Deniz'in Feyza Aktan'la evliliğinin bitmesine sanatçının Aslı Enver ile Meryem Uzerli hayranlığının neden olduğu iddia edilmişti. Özcan Deniz'in eski rol arkadaşlarına hayran olduğu ve kendisinden 20 yaş küçük eşinin iki güzeli kıskandığı iddiası ortalığı karıştırmıştı. Bu iddianın yankısı sürerken Aslı Enver'in Meryem Uzerli'yi takipten çıkarması kafa karıştırdı.Özcan Deniz'in Feyza Aktan'la boşanmasına sebep gösterilen Aslı Enver ile Meryem Uzerli cephesinde şok gelişme. Aslı Enver bir dönem dost olduğu Meryem Uzerli'yi takipten çıkarttı. İki güzelin bu küskünlüğü merak uyandırdı.
 
TAKİPTEN ÇIKARDI
 Takvim'in haberine göre; Sosyal medyada önceki gün sürpriz bir gelişme yaşandı. Güzel oyuncu Aslı Enver, 2017'de 'Öteki Taraf' filminde başrolü paylaştığı Meryem Uzerli'yi Instagram'da takipten çıkardı. Enver'in bu sürpriz hamlesinin zamanlaması ise pek manidardı. Öyle ki Özcan Deniz'in Feyza Aktan'la evliliğinin bitmesine sanatçının Aslı Enver ile Meryem Uzerli hayranlığının neden olduğu iddia edilmişti.
Deniz'in eski rol arkadaşlarına hayran olduğu ve kendisinden 20 yaş küçük eşinin iki güzeli kıskandığı iddiası ortalığı karıştırmıştı.
 
Bu iddianın yankısı sürerken Aslı Enver'in Meryem Uzerli'yi takipten çıkarması kafa karıştırdı. Bu arada Enver'in Özcan Deniz'i takibi sürdürmesi de gözden kaçmadı.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku