• Diğer

Politika

Ünal: "CHP kuyrukları karıştırıyor"

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) İstanbul’u yönettiği dönemlerde çöp dağları, çamur ile çukurun slogan haline geldiğini ve memlekette su kuyruklarının oluştuğunu söyledi.

Ünal: "CHP kuyrukları karıştırıyor"

19 Şubat 2019 17:30
-A

+A

 
Kahramanmaraş'ta Ticaret Borsası ziyaretinde konuşan Ünal, tanzim satış yerlerinde kuyruk oluşturan insanları gören CHP'nin eski günleri hatırladığını ve kuyrukları karıştırdığını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesini devraldığında hükumetten destek almadığını da belirten Ünal, İstanbul'u imkanlar dahilinde çöpten ve çamurdan kurtarıp devasa bir metropole çevirdiğini kaydetti. Ünal, “Geçmişin İstanbul'unda çöp dağları vardı, su yoktu ve tankerler ile mahallelere su gelir insanlar o tankerlerin arkasında kuyruğa girerdi. Şimdi bu CHP kuyruk görünce eski günler aklına geliyor, kuyrukları karıştırıyor. Hava kirliliği ve gazeteler maske dağıtırdı zaten çöp, çukur ve çamur artık slogan haline gelmişti. Ne oldu da Recep Tayyip Erdoğan belediye başkanı olunca İstanbul hükümetten ödenek almadan kendi imkanlarıyla çöpten, çamurdan, hava kirliliğinden kurtuldu. Üstelik de nasıl bir belediye başkanlığı yaptı? Hükümetten ödenek gelmez, ilin valisi her an zaten vesayetin oradaki temsilcisi olarak konuşmana karışır, faaliyetlerine karışır ve çok kısa bir süre sonra bir şiir okuduğu için Cumhurbaşkanımızı cezaevine götürdüler. Bu kadar imkansızlığa rağmen Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşları, ne yaptılar da İstanbul gibi devasa bir metropolde büyük bir değişim ortaya çıkardı” dedi.

ÜNAL, KAHRAMANMARAŞ TİCARETİNİ KONUŞTU

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş Ticaret Borsası ile Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek, Kahramanmaraş ticareti hakkında ikili istişarelerde bulundu.

Memleketi Kahramanmaraş'a gelerek partisinin il teşkilatı ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör'le esnaf ziyareti gerçekleştiren Ünal, ziyaretinin ikinci gününde Kahramanmaraş' taki Ticaret ve Sanayi Kooperatifleri ile bir araya geldi. Heyet ile birlikte ilk olarak Kahramanmaraş Ticaret Borsası'nı ziyaret eden Ünal, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Kahramanmaraş ticaretine yönelik yapılacak olan ve yapılan projeleri konuştu. Programının ikinci durağında ise Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'ni ziyaret eden Ünal, program dahilindeki heyet ile birlikte Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Müjdat Bayazıt ile istişarelerde bulunarak yapılan çalışmaları inceledi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ANKET

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku