• Diğer

Magazin

Konserleri tek tek iptal ediliyor

Ödül törenindeki sözleri tepki çeken Mabel Matiz ve Melike Şahin'in Denizli konseri iptal edildi

Konserleri tek tek iptal ediliyor

17 Haziran 2023 15:51
-A

+A

 
Aldıkları ödülleri LGBTİ+'lara ithaf eden Melike Şahin ve Mabel Matiz'in Denizli konserleri iptal edildi. Kararı sosyal medyadan yaptıkları paylaşımla duyuran belediye, herhangi bir gerekçe sunmadı.
 
Önceki akşam düzenlenen Elle Style Awards Ödülleri'nde ödül alan iki başarılı şarkıcı Mabel Matiz ve Melike Şahin, LGBTİ+'lara ithaf etti. Konuşmalarından dolayı tepki çeken şarkıcıların konseri iptal edildi.
 
DENİZLİ KONSERLERİ İPTAL EDİLDİ
Ünlü isimlerin Denizli'de vereceği temmuz konserleri iptal edildi. Belediyenin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bir gerekçe sunulmadan "Kamuoyuna duyurumuzdur... 19 ve 30 Haziran tarihlerinde Açık Hava Tiyatrosu'nda özel bir şirket tarafından yapılacak olan Mabel Matiz ve Melike Şahin konserleri iptal edilmiştir" denildi.
 
MELİKE ŞAHİN''İN BURSA KONSERİ DE İPTAL EDİLDİ
Yeni şarkısı Diva Yorgun ile adından söz ettiren Melike Şahin'in Bursa'da vereceği konser de belediye tarafından iptal edildi. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada "61. Uluslararası Bursa Festivali kapsamında 22 Temmuz'daki Melike Şahin konseri iptal edilmiştir. Kamuoyuna duyurulur" ifadelerine yer verildi.
 
Ödül törenindeki sözleri tepki çeken Mabel Matiz ve Melike Şahin''in Denizli konseri iptal edildi
 
MELİKE ŞAHİN VE MABEL MATİZ NE DEDİ?
13 Haziran'da düzenlenen törende "Yılın Stil Sahibi Müzisyeni" ödülünün sahibi olan Melike Şahin, konuşmasında "Bütün kız kardeşlerim, bütün lubunyalar… İncinmiş her yerimizi şefkatle sarmalayacak güce sahibiz bunu biliyorum. Ödülümü, hak ettiğimiz dik gülüşlere ve ödediğimiz bedellere adıyorum" dedi.
 
Aynı törende ödül alan Mabel Matiz ise "Ödülümü varlıklarını korkusuzca haykırmaya devam eden ve bu anlamda cesaretleriyle bana her zaman çok büyük ilham olan, Türkiyeli LGBTİ+lara armağan ediyorum" şeklinde konuştu.
 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

21:25 - 29 Mayıs 2024

16 aydır kirasını ödemiyordu

16 aydır kirasını ödemiyordu

14:32 - 9 Şubat 2024

Shakira, itiraf etti

Shakira, itiraf etti

14:05 - 20 Kasım 2023

Plakaları tartışma yarattı

Plakaları tartışma yarattı

12:41 - 28 Ekim 2023

Işın Karaca, evlendi

Işın Karaca, evlendi

12:34 - 28 Ekim 2023

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku