• Diğer

Gündem

Şaplakçı Nusret'in yaptığına bakın!

Eti döverek parayı bulan Nusret Gökçe'den tatil cennetine dev proje

Şaplakçı Nusret'in yaptığına bakın!

10 Aralık 2023 15:48
-A

+A

Tokatçılığıyla bilinen şovmen nusrete sıra ne zaman gelecek?

Bir çok fenomenin hesapları ve mallarına el konulurken, etlere tokat atmasıyla meşhur olan " şaplakçı nusret" e sıra ne zaman gelecek?
 
Tuz dökme hareketi ve ete şaplak attığı görüntülerle adından söz ettiren Nusret Gökçe, İspanya'nın Ibiza Adası'nda büyük bir proje başlattı. Ünlü işletmeci, restoran otel ve rezidanslardan oluşan tesisin temel atma törenine bizzat katıldı.
 
Et restoranları kadar sosyal medyada paylaştığı videolarla da dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, zincirine yeni bir halka ekliyor. Gökçe, İspanya'nın Akdeniz'de bulunan ünlü tatil adası Ibiza'da büyük bir proje başlattı.
 
ADANIN KALBİNE HAYATININ PROJESİNİ YAPIYOR
Adanın kalbi kabul edilen liman bölgesinde temeli atılan komplekste restoranlar, otel ve rezidanslar bulunacak. Gökçe, İspanya'daki ilk restoranının da yer alacağı projeyi ağustos ayında sosyal medya hesabından duyurmuş ve "Hayatımın en önemli projesi" ifadesini kullanmıştı.
 


 
BİRÇOK ÜLKEDE RESTORANI VAR
Nusret zaman zaman restoranındaki fiyatlarla tartışma yaratsa da Türkiye'de 9, ABD'de 7, Birleşik Arap Emirlikleri'nde 2, Yunanistan, Suudi Arabistan, İngiltere ve Katar'da da birer restoranı var. İspanya'da açılacak restoran ise zincirin 23'üncü halkası olacak.
 
 
TUZ DÖKME HAREKETİ İLE ÜNLENDİ
Gökçe, sosyal medyada paylaştığı dirsek üzerinden yemeğe tuz dökme hareketi ve ete şaplak attığı görüntülerle büyük ün kazandı. Bu hareket restoran zincirinin sembolü haline geldi. Gökçe de dünyada 'Salt Bae' diye anılmaya başladı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku